| ColyR a întrebat:

Aveti tableta iPad? Ce parere aveti de ea?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E foarte buna! O recomand!

| gelu1970 a răspuns:

Apple
individualisti
bun functionament
daca esti utilizatoare de produse Apple e ok
in caz contrar incearca sa schimbi de idee
partea cea mai tampita a acestor produse e ca trebuie sa le sincronizezi la pc tot timpul cand vrei sa faci ceva. si sincronizarea se face prin intermediul i Tunes.

| Carapace a răspuns:

Salutare,
Tableta iPad este cea mai bună tabletă de pe piață din punctul meu de vedere. Spun asta si ca fan Apple, dar si ca cunoscator de alte tablete. Viteza tabletei, de exemplu iPad mini 2 este excepțională pentru: jocuri, pentru a scrie documente, teme, proiecte, dar și pentru muzica sau creere de muzica in cazul in care esti pasionat de aplicatii precum Garage Band. Eu unul prefer aplicatile Apple Storeului, sunt extrem de multe si multe merita incercate. Cu alte cuvinte, daca ai banii necesari eu ti-o recomand cu toata caldura.