| codrincodrin a întrebat:

Aveti un program cu care sa inregistrez ceea ce fac pe laptop? Am avut ceva cu recording...

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Camtasia Studio 7

3 răspunsuri:
| codrincodrin explică (pentru Sihastrul):

Am avut cam studio.am inregistrat si cand am vrut sa vad inregistrarea mergea putin in reluare.Imi poti spune de ce?

| Sihastrul a răspuns (pentru codrincodrin):

Nu stiu daca ai avut versiunea aratata in videoclip, 1. aplicatia folosea multa memorie ram.2. ai setat sa captureze sub 24 cadre, mai putin de 24 de cadre da senzatia de "slow motion", setarea sa fie la 30 cadre\s.