| Annd a întrebat:

Aveti vreo idee de ce nu imi functioneaza scroll-ul de la touchpad(Acer Aspire 5252)? Multumesc, Funda.

Răspuns Câştigător
| lol23 a răspuns:

Salut, am avut si eu aceeasi problema ca si tine. Daca ai windows xp treci pe 7 din nou, sau daca esti deja incearca sa stergi driverul si sa-l instalezi din nou. Uite un link care te poate ajuta : http://support.acer.com/us/en/product/default.aspx?modelId=3275
Iar apoi incearca in softul de la touch pad. Gasesti tot felul de prostii inutile pe acolo (cum ar fi ce comanda sa faca cand 2 degete sunt pe el :-j) Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| lol23 a răspuns:

Nu ai pentru ce winking

| Annd explică:

@lol 23, am windows 7, de 4 luni(de cand l-am cumparat). Si eu m-am gandit ca poate este de la driver.
Multumesc de ajutor, o zi buna!

| iosif2000 a răspuns:

Apasa fn+f7