| Xenoverse a întrebat:

Azi am facut o mare prostie.

Mi-am reinstalat pe laptop windows 7 si dupa ce am reinstalat windows-ul, am uitat ca aveam driverele in partitia C si s-au sters in timpul reinstalari si nu mai am nici driverul de net si acum nu pot face nimic pe laptop, ajutati-ma va rog.

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Driverele le găsești pe site ul producătorului laptopului.
Le descarci de la cineva (coleg, prieten, vecin) și le aduci la tine pe un stick USB.
Daca prin absurd nu exista pe site, trebuie sa identifici placa ta de rețea(cu Speccy sau HWinfo64 ) și sa cauți driverul Wi-Fi și/sau
LAN aferent pe site ul producătorului (Intel, Realtek, Broadcom... )

| Xenoverse explică (pentru NLS):

Asta am incercat am băgat stick-ul cu drivere si nu se conectează.

| Sn4k3 a răspuns:

Descarca 3DP Net si 3DP Chip de la cineva.

| Crackman a răspuns:

Instalezi win 10 si prin magie totul este ok.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

DriverBooster