| AndreiSecu a întrebat:

Azi am incercat sa imi pun ceva la download dar cand am dat instal mi s-a inchis google chrome. Dupa asa am incercat sa il deschid in 2 secunde se inchidea iar.Am dat restart dar dupa aia nu s-a mai deschis deloc.Nu stiu ce sa fac. Daca ma poate ajuta cineva am cautat si cu antivirusul dar degeaba (am avg free edition 2014)

3 răspunsuri:
| Cristian_Diaconu_2000 a răspuns:

Incearca pe alt Browsar. happy

| AndreiSecu explică (pentru Cristian_Diaconu_2000):

Da imi merge si opera dar eu vreau chrome ca merge mai bine, stii ce sa fac?

| Cristian_Diaconu_2000 a răspuns (pentru AndreiSecu):

Nu dar descarca de pe opera sau schimbati windowsu.