| danydd a întrebat:

Azi am intrat pe wi-fi pe telefon de pe galaxy s2 si mi-a aparut un update (eu am versiunea android 4.0.4 ), a inceput sa se descarce, dar am oprit descarcarea deoarece nu aveam baterie suficienta pentru update. Am incarcat telefonul din nou si cand l-am conectat din nou la internet si i-am dat update imi zice nici un update disponibil. Stiti cumva care e problema?

1 răspuns:
| oldschoolrom a răspuns:

Mai bine sa ai raspunsuri sigure si certe intra aici http://www.samsung.com/ro/info/contactus.html