| anonim_4396 a întrebat:

Azi am observat că pe tabletă îmi tot apar ferestre pe care scrie că Magazin Play/Hărţi/Hangouts etc. s-au oprit şi chiar nu ştiu de ce pentru că pe unele cel puţin, n-am mai intrat de mult timp.Ce pot să fac ca să nu-mi mai apară?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Intra in Play Store si da update la tot. Eventual, daca nu ai ceva important pe ea fa o resetare.

| nicu991 a răspuns:

Posibil sa ai spatiul de stocare aproape plin.
Poti incerca un wipe cache, wipe dalvik cache.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar ma gandeam "eu le dezactivez" cand citeam. Daca nu le folosesti, intri in setari la toate aplicatiile, selectezi aplicatia si o dezactivezi. (unele nu pot fi dezinstalate).