| RaduCRZ a întrebat:

Azi am reinstalat windowsul si cand vreau sa vad un film si dau Full Screen ecranul este negru, am sonor dar imagine nu...Am incercat sa reinstalez Flash Player si browser si lafel.Am inteles ca ar putea fi de la drivere placi video ECS PT880PRO-A V1.0...De unde pot face rost de driverul bun si cum se instaleaza?

4 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Asa imi facea si mie pana am instalat windows 8

| adybutterfly a răspuns:

Problema nu este de la drivere, este de la codecurile instalate inutil. Ca player video iti recomand BsPlayer + K-Lite Codec Pack

| Neymar96 a răspuns:

Placa video ai instalato?

| RaduCRZ explică:

Am rezolvat, trebuia sa dau click dreapta ---> Setari si sa debifez o casuta