| anonim_4396 a întrebat:

Azi am vrut sa imi instalez Samsung Health. Dupa ce l-am instalat am dat acces la contacte si am dat pe "create account" am facut contul si dupa m-a dus in meniul principal (cel de la inceput) am apasat pe sign in si am introdus emailul si parola dar dupa mi se blocheaza aplicatia. Aveti vreo idee de ce se intampla acest lucru?

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Probabil că nu ai suficientă memorie în telefon sau nu ai suficient semnal.

| 1234501410 a răspuns (pentru Irinelp):

Memorie am destula, la fel si internet