| cristitoader13 a întrebat:

Azi dimineata cand am deschis calculatoru mi a aparut bootmgr is compressed. Press ctrl +alt+del to restart am facut asta si nimic ce sa fac am windox 7

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Introdu DVD-ul de instalare a Windowsului in unitate.
Fa clic pe Repair your computer.
Apoi, fa click pe Load Driver.
Du-te in calculator.
Fa click dreapta pe partitia comprimata anterior si alege Properties.
Apoi, debifeaza "Compress drive to increase space available".
Apoi, închide toate ferestrele si reporneste computerul.

| ShadoWCrist a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie si nici acum, dupa muult timp nu-mi merge.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Georgemy2 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul sa fi sigur ca totul e in regula

| cristitoader13 explică:

Nu doar bootmgr is compressed si nu ce sa fac

| cristitoader13 explică:

Si cum sal resetez sa-i bag cd sau cum?

| cristitoader13 explică:

Treaba e ca am bagat cd dar nu-mi apare decat botmgr is compressed...