| Zamasu a întrebat:

Azi dimineata mi-am deschis laptopul si am constatat ca cursorul mouseului nu se misca.Am incercat diverse variante sa dau retard la laptop,am cautat pe net, m-am uitat pe la setari, etc si n-am gasit nimic de ajutor. Ceva idei? (Mouseul il am de vreun an si e un marvo G904)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bateriile moarte

| GanduriDeCafea a răspuns:

Mouse-ul se alimenteaza? Se mai aprind led-urile? Sunt mai multe posibilitati, incearca daca se poate sa il pui in alt port USB, sa il pui pe un alt pc/smart tv de proba.

| Zamasu explică (pentru GanduriDeCafea):

Da se alimenteaza, gen se aprind ledurile, merge clickul rotila si alte dispozitive pe care as putea incerca nu prea am.L-am bagat si in alte USB-uri dar la laptopul meu am doar 3 gen un USB 2.0 si unul 3.0 am dat depanare si imi spunea ca nu merge in USB-ul 3.0 asa ca l-am pus inapoi in USB-ul 2.0 dar tot nu mergea.(Scuze ca nu am raspuns mai devreme dar mi-am luat alt mouse pad si mergea dar acum problema persista din nou)