| Sebby a întrebat:

Azi eram pe facebook si am vrut sa vizualizez contul unei prietene insa cand am dat click sa intru pagina s.a facut alba. Am incercat sa intru pe alte browsere : pe opera s.a intamplat si am incercat si pe safari, mozilla, chrome, internet explorer, deci nu e de la browser. Deci mereu pagina daca bag emailul si parola la faebook pagina se face alba. Ce pot face? Si aici nu ma refer sa-mi fac alt cont. Multumesc. Funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge cookie-urile din browser si intra din nou pe facebook!
STERGE COOKIES_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul.
Internet explorer
1. Deschide Internet Explorer si da click pe meniul "Tools"'
2. Selecteaza "Internet Options"
3. Selecteaza "General"
4. La categoria "Temporary Internet files" da click pe "Delete Cookies" ==> Ok
5. Click pe "Delete Files"
6. Bifeaza casuta "Delete all offline content" ==> Ok
http://img505.imageshack.us/img505/7585/explorer.jpg
Opera
1. Deschide Opera si da click pe meniul "Tools"
2. Selecteaza "Delete Private Data"
3. Click pe "Detailed Options"
4. Bifeaza toate casutele din acea fereastra.
5. Click pe "Delete"
http://img12.imageshack.us/img12/3337/operaa.jpg
Google Chrome
1. Deschide Google Chrome si da click pe ''cheia aceea''.
2. Selecteaza "Clear browsing data..."
3. Jos ai optiunea "Clear data from this period:" si selecteaza "Everything"
4. Click pe "Clear browsing data"
http://img300.imageshack.us/img300/4053/chrome.jpg
SAU foloseste tastele apasate simultan Ctrl + Shift + Delete

| Sebby explică (pentru neluL):

Am rezolvat dar pentru deranj iti voi da funda happy

1 răspuns: