| Cristi3672 a întrebat:

Azi mi-a apărut pe telefon că s-a conectat cineva după un anumit telefon și din alt judet la profilul meu de Instagram. Nu a văzut poze sau mesaje pentru că nu am in afară de o poza de profil care e fara fața mea... Pe Instagram cand îți faci cont și ulterior tot despre securitate vorbesc...și acum vine întrebarea: un amarat poate să ți vadă adresa de email și mai ales nr de telefon dacă se conectează fraudulos la profilul tău?

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Raspunsul este da: Poate vedea toate informatiile personale salvate in aplicatie. Acum este prea tarziu sa mai impiedici scurgerea de informatii dar primul lucru pe care ar fi trebuit sa il faci cat mai repede este sa schimbi parola si sa activezi autentificarea in 2 pasi ca sa nu mai ai surprize de genul.