| Horror12 a întrebat:

Azi mi-am luat un telefon si am in total 8 gb spatiu. Chestia e de ce am 4 gb ocupat cu multe aplicatii inutile de care nici nu le-am instalat eu. Ar trebui sa le sterg?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alea sunt instalari facute de telefon. Cel mai bine este sa intrii in aplicatii si daca te pricepi sa le dezinstalezi pe alea care nu-ti trebuie.

| Divy a răspuns:

De obicei aplicațiile vitale de sistem nu pot fi șterse.
Poți adăuga un card microsd pentru memorie mai multă
Baftă

| dragosbogdan001 a răspuns:

Vezi sa nu stergi sistemul de operare, ca te-ai ars. Are 2-3 gb numai el... si totusi chiar te sfatuiesc sa te uiti pe ce apesi, daca vrei sa stergi din memorie.

| Horror12 explică:

Macar cum fac sa-mi sterg spatiul ramas din jocuri adica salvari si asa mai departe.