| ionutzz15 a întrebat:

Ba cum pot sa ma joc si eu Euro Truck Simulator ..cu Volan Serioux SRXW-02V LightRacer?

2 răspunsuri:
| Alcs a răspuns:

Salut mai intai trebuie sa setezi din tastatura la volan (cauti la control panel) dupa care trevuie sa setezi controlul in joc happy

| ningeago a răspuns:

Prima data iti conectezi volanul la calculator(logic). Apoi intri in joc si dai la options, apoi la keybord si acolo undeva sus o sa ai scris keyboard dai pe sageata si selectezi keyboard+Serioux SRXW-02V LightRacer si apoi iti setezi cum vrei controalele.Si pentru miscare dreapta-stanga la volan dai la controls (tot la optiunile jocului) si trebuie sa fie acolo 'x ais' o sa iti fie disable dai click pe disable si ti se face enable si de pe bara aia iti setezi pozitia volanului (bara de sub disable sau enable)