| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Ba fratilor,dar nimeni nu are browserul "Opera"? Mi se pare cel mai tare si cel mai rapid browser,bine,dupa "Google Chrome", dar nu stiu ce mi s-a intamplat mie, si nu mi-a mai mers cum a trebuit si l-am dezinstalat, si de curand am descoperit "Opera"..si acum am o nedumerire,si anume,imi face figuri cateodata cand vreau sa vad filme online,cu toate ca am pluggin-ul ala instalat de la "Adobe",am si "Adobe flash player"si tot imi face figura asta! Mai ales cand vad in "vk",e un player care se gaseste pe mai toate site-urile,e rusesc si e cel mai rapid! Are cineva vreo idee sa nu mai imi faca figurile astea? Am cautat si eu acum la "intrebari si raspunsiri" pe acest site,"TPU" despre browserul "Opera" si nu am gasit nimic, de aia am afirmat la inceputul intrebarii, ca nu are nimeni "Opera", ce naiba?

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Bună, eu folosesc browserul Opera, chiar acum! N-am avut problema pe care o spui tu însă la mine se mai închide singur dintr-o dată. happy