| Cocoa2006 a întrebat:

Nu stiu ce naiba e wrong cu internetul meu.
Platesc pentru 150 Mbps si zici ca e internet de la mcdonalds...
Am facut un speedtest si :

PING : 455 MS
DOWNLOAD : 0.52
UPLOAD: 0.00

Stau intr-o zona rurala dar nu ma afecteaza ce dracu e cu internetul meu.

(p.s am incercat sa conectez modemul la pc pentru ethernet si e putin mai bine, aproape 1, 0 la download).
help va rog

4 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Pai in zona rurala e slab in Romania. Tu platesti ca asta e abon. lor, in zona ta nu ai semnal la router, nu e acoperire rurala

| Cocoa2006 explică (pentru Lucian4):

Înainte îmi mergea bine.

| Lucian4 a răspuns (pentru Cocoa2006):

''mare'' viteza pe care o aveai! La viteza pe care o ai in prezent platesti abon degeaba. Schimba routerul desi nu cred ca te-ar ajuta sau scoate-l la poarta(spatiu deschis)

| Michaeel a răspuns:

Sper sa îți dai seama ce naiba e wrong cu internetul tău cât mai repede worried