| Alecsandriii a întrebat:

Bai,care imi zice si mie un telefon care sa fie multitasking, batarie mare (minim 2 zile), si sa fie cat de cat de gaming (dar nu prea avansat), a da si sa fie maricel, un 5.0, 5.5 inch ar merge perfect si full HD, 1080p
Sa nu fie mai scump de 20.000 lei.

2 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Subscriu la sugestia cu Zenfone 3. Are reviewuri foarte bune. Alternativ te poti orienta catre un S6 sau mai ieftin catre Lenovo care vin cu specificatii foarte bune la preturi mici. Nici Nexus 6P nu e de neglijat. Eu personal sunt fan Nexus.