| andiceasu95 a întrebat:

Bai fratilor, habar nu am ce se intampla cu pc-ul meu daca ma duc la task manager si deschid google chrome imi arata ca google-ul il am deschis de 7 ori iar calculatorul imi ia foc, care ma ajuta sa rezolv chestia asta ii dau funda

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Chiar daca tu deschizi un singur tab, chrome deschide mai multe procese, fiecare necesar lui pentru chestii gen add-onuri, plugin-uri etc. Daca iti ia foc, toarna niste apa-n el. Serios vorbind, verifica-i temperaturile cu gpu temp, core temp si apoi schimba-i pasta termoconductoare, curata-l, adauga-i niste racire dedicata daca asta nu e de ajuns. Faptul ca iti deschide mai multe procese nu inseamna neaparat ca ai ceva grav in el.

| Ronnix a răspuns:

Reinstaleaza Google Chrome.

| SebastianFCS a răspuns:

Virusi. Formatezi hdd ul si instalezi win.