| Anamaria101ey a întrebat:

Băi fraților, tocmai mi-a spart cineva contul de Instagram și nu pot să îi dau resetare deoarece a schimbat totul, chiar și email-ul, cum îl pot recupera deoarece am lucruri importante pe el?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa schimbi emailul și numărul de telefon(de pe cont bineînțeles) și sa te conectezi cu Fb ul

| Anamaria101ey explică (pentru anonim_4396):

Nu imi da voie sa intru, zice ca este parola incorecta, si nu am Facebook

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anamaria101ey):

Pune numărul tău de telefon și resetează parola (tot cu numărul)

| Anamaria101ey explică (pentru anonim_4396):

Sincer chiar nu merge ca este schimbat tot la el cine l a spart, si nu imi da voie din cauza securitati

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anamaria101ey):

Nu știi tu cum.

| Anamaria101ey explică (pentru anonim_4396):

Nu ca nu stiu eu, dar imi zice ca nu o pot reseta din cauza securitati sau nu stiu ce mai zicea, poate daca l sparg merge? sau stie cineva cum se sparge de pe telefon?