| CentyLox a întrebat:

Bai nu stiu de voi dar, va mai aduceti aminte in 2000-2005 erau niste stickere cu led ce se lipeau pe spatele telefonului si cand primeai un apel ele incepeau sa licăre? Puteti sa imi spuneti va rog unde mai gasesc asa ceva sau daca se mai fabrica si cum naiba se numeau laughing

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Acum te poți folosi de flash:
https://m.youtube.com/watch?v=80m7RLf0fV0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeau licurici. Și da, țin bine minte. Și prin 2008 țin minte ca erau, dacă nu mă înșel. Însă descărca repede bateria la telefon. Nu am idee dacă se mai fabrică. Însă cât ținem acum la bateria telefonului, numai ăla ne-ar mai lipsii. A doua zi îl arunci la gunoi.