| alyprofu423 a întrebat:

Baieti! Am un Samsung Galaxy S GT-I9000 si cand vreau sa intru pe aplicatia Android Market imi spune ca trebuie sa ma loghez cu Google Account. dau logare si-mi spune asta:
"Can't establish a reliable data connection to the server
This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. If it continues, call Customer Care.

Răspuns Câştigător
| Raducu20 a răspuns:

Am un prieten care are Samsung Galaxy S GT-I9000.Si el a avut aceeasi problema, dar si-a facut cont id@gmail.com( asta e un exemplu) ceva de genu si acum ii merge. Deci prin urmare eu zic sa gasesti metoda ca eu nu pot sa iti dau pasii exacti cum, dar prin setarile telefonului. Iti faci cont si merge!

| alyprofu423 explică (pentru Raducu20):

Am deja cont de gmail dar problema e cum ti-am zis ca atunci cand ma loghez imi zice chestia aia oricum. aia e o setare care trebuie s-o faci la inceput cand deschizi telefonul pentru prima oara. pentru ca telefonul mi l-a dat tata

1 răspuns: