| CristianMD a întrebat:

Baieti/Fete Cine stie un screen recorder adica un fel de hypercam sau fraps doar ca sa filmeze cu calitate impecabila si cu marime mica la fisiere dar sa fie. flv sau. avi [Dau vot+ O sa va ajut si eu va rog ajutati-ma]

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Camtasia Studio:
http://www.techsmith.com/camtasia/

Din ce am testat, pare cel mai optimizat soft pentru asa ceva. Calitatea e buna, ca marime nu stiu ce intelegi tu prin mica, insa prin procesari ulterioare (chiar si cu any video converter) poti obtine ceea ce vrei.

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Nu crezi ca ceri cam multe? laughing
Si mic si calitate, e imposibil acest lucru, foloseste si tu hypercam-ul cumparat, la mine are o claritate impecabila.

| AndreasB a răspuns:

Ma iti recomand CamStudio este mic si de calitate mare FUNDA?