| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, nu va-ti intrebat ca poate cooleru de pe placa video face zgomot? Ele fac zgomotul cel mai mare din pc, pentru ca sunt mici si cand s-a depus prafu incepe sa se descentreze.

10 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Asa...si?
Ducem computerul la curatat sau il curatam de praf chiar noi daca stim.

| Boby a răspuns:

Depinde foarte mult de ce placa ai
La multe placi video turatia la ventilator e setata sa fie mare pentru o racire mai buna
Daca cand ai cumparat-o nu facea acelasi zgomot inseamna ca s-a depus praf pe el si trebuie curatat
Ce placa video ai?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se curata foarte usor de praf cu aspiratorul.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am patit si eu asa tot din cauza prafului.Trebuie doar curatat si s-a terminat cu zgomotul.big grin

| cotzobel a răspuns:

Cred ca s.au intrebat si fetele nu numai baietii...il cureti si s. a terminat cu zgomotulhappy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Cel mai tare zgomot la un pc il poate face sursa. a mea e noua si face un zgomot...

| CrucifiedCountess a răspuns:

Bite me!

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Se poate curata foarte bine si cu aspiratorulwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocmai de aia il scot si pun unu serios in loc. deci care-i treaba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crucified-Countess nu neaparat cel mai mare zgomot, ventilatorul ala mititel de pe placa video, face ca tractorul. Prima data am crezut si eu ca e unul mare si dupa ce le-am verificat pe alea mari, m-am uitat si la placa video, care e cu kuru-n sus si nu-i vezi cooler-ul. Ala facea ca tractoru, nici muzica nu puteai asculta din cauza lui, deci iti dau 4 pentru azibatting eyelashes