| Burcix a întrebat:

Banii de pe youtube facuti din reclame se transfera automat in contul de adsense? Am facuti cativa dolari dar in contul de adsense apare 0.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Fa legatura cu contul de adsense.
2. banii care iti apar la venituri estimate pe youtube se convertesc o data la 1-2 luni si abia dupa apar in adsense.
3. Oricum o sa ii poti scoate abia la 70 euro/100 dolari(se face conversia in euro din dolari in adsense)
4. De la veniturile estimate la cele din adsense o sa se piarda undeva la 10-20% din suma.

| RareşTPUro a răspuns:

Fa legatura cu contul de adsense.