| anonim_4396 a întrebat:

Banii din YouTube se pot incasa doar prin WU sau si prin card?

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Salut, ii poti incasa si prin cont bancar si sa ii scoti cu cardul. Poti alege si moneda din cate imi aduc aminte de cand am scos eu.
Eu i-am primit in cont in Euro din Romania la Banca Transilvania.

| Hermannstadt01 a răspuns (pentru Jameson):

Procesul de inregistrare AdSense este asta?
`ma inregistrez pe Google;
`imi deschid cont YouTube;
`conectez contul de YouTube cu AdSense;
`Google imi trimite mesaj codul de inregistrare pe telefon;
Si m-am inregistrat pe AdSense? Sau trebuie sa-mi trimita scrisoare acasa cum am vazut eu intr-un tutorial pe YT.

| Jameson a răspuns (pentru Hermannstadt01):

Din moment ce îți faci cont la Google, ai la toate serviciile oferite de Google, doar trebuie sa faci anumite configurări/ setari. De anul acesta din câte îmi aduc aminte s-au schimbat criteriile de eligibilitate pentru generare de bani.
Eu am primit o scrisoare acasă, sigur o să primești și tu.
Nu mai țin minte pașii chiar în ordine, AdSens probabil este una dintre ultimele etape de configurare sau de înrolare a contului de Youtube.

3 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Care bani din Yt?rolling on the floor))))))))