| Laiyla a întrebat:

Bateria telefonului meu arata ca este incarcata complet dar daca las telefonul din nou la incarcat arata cum bateria se incarca de la 0... Este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Catana_Cristi_1996 a răspuns:

Daca isi revine la cat a avut dupa ce scoti mufa de la incarcator nu are nimic, asa imi arata si mie la LG, de 3 ani happy

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Despre ce telefon este vorba (ce model)? Asta pare să fie mai mult o problemă de software, și nu hardware.

| Jrr_Cosmin_1995 a răspuns:

Cam da, asa mi-a facut is mie, la un samung s5 si l-am dus la un gsm, baietii de acolo mi-au zis ca are scurt pe placa

| CristiXP a răspuns:

Are probleme in interior laughing.+baterie cred.