| KristiAlThau a întrebat:

Bhuna cum sa fac casa nu mai arate purici la tv ( ca sa nu se faca confuzie, nu ma refer la dusmani )winking, dau pe ceva si arata purici, si cablu e bun, dc? Mershi antichipat, pup cu dragh kristi

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai semnal la tv. De pe ce scrii, nepoate, de pe tastatura de la aragaz?

| KristiAlThau explică (pentru darrio2007):

Ms die raspuns, da cum rezholv? Mâsâ antichipat, rog seriozithate

| darrio2007 a răspuns (pentru KristiAlThau):

Nu dai detalii deloc. Cum crezi ca iti pot da un raspuns ajutator? Ai televiziune digitala, analogica, ce furnizor de cablu ai? Ai verificat daca ai cablurile conectate?

| KristiAlThau explică (pentru darrio2007):

No ieu cred ca i diggitala, da oricum am rezolv at, ii ochei, mersi de ajuthor

| darrio2007 a răspuns (pentru KristiAlThau):

Ok. Esti amuzant cu scrisul ăsta. Daca scrii la misto e problema ta. Dar daca gandesti precum scrii, este putin mai grav.