| soffie a întrebat:

Blackberry 9320 curve sau Samsung galaxy ace plus?(De ce?)

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Dupa parerea mea, vei face o alegere mult mai buna cu un galaxy ace plus decat cu un BlackBerry.

Ceea ce iti recomand este sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja (ei sunt cei mai in masura sa te sfatuiasca daca sa cumperi sau nu produsul). Uite aici http://bit.ly/UC9ZG3

| ζøvعღ a răspuns:

Blackberry curve 9320:
~posibilitatea de conectivitate 3g
~camera de
~tastatura full qwerty
~Ai aplicatii de stiri sociale, pentru a afla dintr-un singur loc tot ce se intampla pe Facebook, Twitter, MySpace sau pe bloguri.
~memoria interna este destul de mica, insa se poate adauga un card de memorie
~bluetooth
~GPS

Samsung galaxy ace plus:
~arata grozav
~procesor de 1GHz
~camera de 5 Mp cu autofocus
~cu Social Hub, te bucuri de prezenta tuturor e-mail-urilor, mesajelor instant, mesajelor text sau notificarilor din retelele sociale intr-un singur ecran
~grafica perfecta pentru aplicatii si jocuri
~bluetooth
~wifi
~3g
~GPRS
~SIM normal
~slot pentru card memorie
~ecran tactil

In locul tau l`as alege pe Samsung Galaxy Ace Plus, este mai bun dupa parerea mea.
Sper ca te-am lamurit.
Funda?:*