| iuliana13HA a întrebat:

Blackberry bold 9780 sau Nexus S?

Răspuns Câştigător
| Quiescent a răspuns:

Blackberry bold 9780. Ador seria asta de telefoane, o îmbinare perfectă de stil, rafinament și performanță.

7 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Blackberry e PENIBIL. Nexus S e bun dar raportul dintre ce stie si pret are e cam naspa. Eu de sfatuiesc sa te uiti la un LG Optimus 2x deoarece are dual-core processor(singurul tel cu asa ceva), Samsung Galaxy S din cauza ecranului Super Amoled sau Xperia X10 din cauza camerei si pretului(si va primi update la 2.3 gingerbread in vara xD). Astea ar fi variantele sub 2000 de lei. Daca ai bani uitate si la Iphone 4, Galaxy S 2, Xperia ARC sau Xperia NEO, HTC Incredible S sau Desire HD. Astea ar fi cam cele mai bune telefoane care se pot gasi in Romania si Europa in acest moment. Ele se gasesc la preturi acceptabile aici:www.mobile123.ro sau telefoane-noi.com(fara www).
Daca vr super performanta du-te-n America si ia-ti HTC EVO4G sau Motorola Atrix.

P.S. Daca vr si Qwerty fizica uitate la Motorola Milestone sau HTC Z sau asa ceva... este pe site la Vodafone(catergoria android)...

Bafta! Funda xD?

| TheSpecialOne a răspuns:

Bine dai pe un rahat de BlackBerry atatia bani ca nu stie sa faca nimic si la fel si iphone... nu merita banii de loc. Si daca zici tu la LG si Samsung is naspa de ce LG are procesoru dual-core unic in lume si Samsung are ecranul Super Amoled + de asemenea cel mai bun de pe piata?

| Coriii a răspuns:

Sunt faine ambele!

Dar Eu ma ganbdeam dc nu optezi pentru un

C6. sau Nokia mini n97

pentru ca sunt si cu touch screen si cu tastatura qwerty

sau.

| Alice a răspuns:

Eu am Blackberry bold

| iuliana13HA explică:

Am BB bold 9780 si Nexus s nici nu se compara cu el.Pare chici, parerea mea.Nimic nu se compara cu BB si iPhone happy

| iuliana13HA explică:

Auzi, cica bb e penibil laughing daca si bb e penibil... Ma rog, tu daca iti iei un telefon sa arunci cu el pe pereti cu siguranta Nexus S.Anyway, Samsung sucks XD. iPhone-ul si BlackBerry-ul au fost primele de o calitate superioara. Dupa aceea au aparut si chiciurile alea de copii de la Samsung si LG

| Summer09 a răspuns:

Nexus S cu siguranta