| nklfjagfalkhgalkgh a întrebat:

Blackberry curve 9320 sau Samsung galaxy ace plus s7500. Argumentati raspunsul. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Plus. Pt ca are ecranu mai mare, are touch screen, merg mai multe jocuri pe el (temple run).

| nklfjagfalkhgalkgh explică (pentru RainOfColors):

Mersii! dar m-am gandit si la diferenta dintre Samsung si S. O singura diferenta ma pune pe ganduri. Samsung Galaxy Ace are Gorilla Glass iar Samsung Galaxy Ace Plus nu.

| nklfjagfalkhgalkgh explică (pentru nklfjagfalkhgalkgh):

Scuze de greseala am vrut sa scriu "diferenta dintre Samsung Galaxy Ace si Samsung Galaxy Ace Plus"