| M00tssuuLLee a întrebat:

BlackBerry sau. Samsung Galaxy?
Si mentionati de ce. happy
Funda.

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Blackberry findca is super si is si la moda! eu il am din luna martie si ii super! il ador

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Samsung Galaxy,imi place mai mult si designul, si culorile ecranului, si camera si tot!happy

| Sabryy a răspuns:

Samsung Galaxy. Are touch screen si e un telefon foarte "inteligent"

| Bibii_2923 a răspuns:

Samsung Galaxy.happy Pentru ca BlackBerry se strica foarte repede.A avut un prieten si s-a stricat!happy Eu as zice Samsung Galaxy. Dar mai bine ai merge pe un Nokia n97. Daca Vrei! Bafta!happy