| Suntsaracnuambani a întrebat:

Cat ar ține bateria la un telefon cu ecranul O-LED și baterie de 2000 mah?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Concret: la ce telefon?

| RoxanaElena007 a răspuns:

În jur 3 ore utilizare fără pauza(depinde si activitatea), eu avut un telefon cu 2200 mah dar display LCD și cam atât ma ținea bateria

| NLS a răspuns (pentru RoxanaElena007):

Tine/ținea atât cand e/era în stare buna, sau acceptabila, si când nu a fost "sugrumat" 8 ore+ pe zi, vreme de 5 ani.
Tu vezi ce telefoane cauta el?
Cel mai nou pe care l-a pomenit e din 2016 parca, si cel mai vechi, din 2010.
Zicea ca a cumpărat un S3 de care nu se poate folosi.
Dați-i apa la moara, sa mai arunce și alți bani pe fereastra...