| Suntsaracnuambani a întrebat:

Sper ca cineva să-mi răspunda, ce credeți despre aceste casti? https://www.emag.ro/......D5SBMLMBM/

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns:

Ba frate nu stiu daca stii orgile alea de jucarie de plastic ieftine care scot tot felul de sunete infundate si ciudate, eu cred ca o sa se auda la fel daca iti iei castile astea, costa mai putin decat un hotdog de la profi in p-lm laughing daca tie iti convine ia-le

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Mai bine iti bagi telefonul in dos si asculti muzica decat sa-ti iei panaramele alea, inteleg ca esti sarac si nu ai bani dar pana si boschetarii au casti mai calitative decat alea

Răspuns utilizator avertizat
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns (pentru Suntsaracnuambani):

Iti iei casti de 5 lei si transport de 15 lei? Poate gasesti pe la tine prin sat unu care vinde la acelasi pret si poate-s si mai bune, daca erai de la mine din oras iti dadeam eu o pereche de casti de gaming bune pe moca happy

Răspuns utilizator avertizat
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns (pentru Suntsaracnuambani):

Constanta

Răspuns utilizator avertizat