| Llowlight2023 a întrebat:

Hey, dacă eu am un smartphone 2019 februarie care suporta încărcare wireless QI MPA și un încărcător rotund Samsung cu mufa micro usb se poate incarca? Se va deteriora bateria telefonului într-un mod fel? Țin să precizez că încărcătorul mi l-a dat cineva (ce voia să îl arunce) fără cutie sau adaptor

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti incarcatorul original al telefonului.

| Llowlight2023 explică (pentru darrio2007):

Pai eu vreau să îl INCARCA WIRELESS nu cu fir laughing laughing laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru Llowlight2023):

Asa.si?

| Llowlight2023 explică (pentru darrio2007):

Parca suntem la filmele cu prosti deci eu vreau sa i mi INCARC WIRELESS și întrebăm cum și dacă. E compatibil