| Llowlight2023 a întrebat:

BN TPU hey nu vi se pare că în ultimii ani Motorola a copiat pe cei de la Nokia? laughing) laughing) laughing big grin mie da

2 răspunsuri:
| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Toti se copie unul pe altul. Nu e nimic unic. Nici faimosul Samsung nu e curat.

| Llowlight2023 explică (pentru MiraMiraMira987654321):

Nu mă refeream la asta in 2019 Nokia a lansat Nokia 9 pureview in februarie ei au lansat Motorola Z 4 (are specif REDUSE DAR IDENTICE INCLUSIV AMPRENTA deși la teste de baterie a durat mai puțin cu 9 ore laughing) și are și 3600 inloc de 3320 și display cu 100 PPI mai slab laughing) laughing)
In 2020 Nokia lansează Nokia 8.3 5G bai și cei de la Motorola lansează Motorola Edgebai cu același procesor camera pusă tot în stânga aceiași mărire e ecranului 4500 mAh etc Deci era ca o sosie ce sa mai seama identic dar tot cei de la Nokia GASTIGA! mai ales la capitolul baterie