| Oti a întrebat:

Bna tuturor:*! Cum pot sa sterg si eu album cu poze pe facebook?straight faceTot caut si nu gasesc. Vreau sa sterg albumele acelea care se creeaza de la un anume joc cu fotografii.Mersii:*Funda.

Răspuns Câştigător
| Lollidella a răspuns:

Eu stiam ca mai intai trebuie sa stergi toate pozele si dupa o sa te intrebe la album daca vrei sa-l stergi big grin
eu asa imi aduc aminte dar incearca si sper sa mearga laughing

^^♥

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi albumul, apoi intri la Edit Album Info si in stanga sus o sa-ti apara Edit photos, Edit info si Delete. Intri la delete si o sa iti ceara confirmare.

:*

| jenni12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, dar mie nu-mi scrie asa, ci adauga fotografii si adauga videoclip, apoi cum fac?

| kidukka6 a răspuns:

Buna.Totusi chiar daca ai dat funda, vreau sa te ajut cu un raspuns
destul de corect. Daca pagina e in romana (asa cum o am eu(pg de Facebook): 1. intri in albumul de poze si apesi la editeaza albumul 2.jos in stanga apesi sterge albumul 3.si apesi confirma daca vrei si daca nu vrei anuleaza ...Multumesc:X

| Ionut_Cristian_1997 a răspuns (pentru kidukka6):

Exact cum ai zis tu asa e.

| FlaviaNicoletaPelmus a răspuns:

Pai intri in album si sus unde scrie cand a fost actualizat albumul scrie EDITEAZA ALBUM, dai acolo si iti apare o casuta, in josul casutei scrie sterge album dai cliCk si gata
big grin :* :X