| costeaboy a întrebat:

Boxe mai scumpe, sau boxe putin mai eftine dar cu placa de sunet dedicata?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Boxele sunt punctul cel mai slab calitativ dintr-un lant electroacustic. Cauta boxe mai bune (nu neaparat mai scumpe).

| costeaboy explică (pentru SkyPilot):

Am inteles, eu am in vedere asta:e mai bine sa cumpar niste boxe mai scumpe.sau unele mai putin puternice dar cu placa audio dedicata

| SkyPilot a răspuns (pentru costeaboy):

Si pentru calitate si pentru putere, la aceeasi calitate mecanica a boxelor este mai bine cu placa audio dedicata.

| costeaboy explică (pentru SkyPilot):

Ok,ce placa audio dedicata mi-ai recomanda pana in 150 lei?