| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Boxele 3.1 sunt mult diferite de cele 2.1?
Am vazut akai 2.1 45w putere(25w subwoofer) si akai 3.1 40w(20w subwoofer)
Care e diferenta?
Si am mai vazut la cele 3.1 scrie (+bluetooth 3.0+edr),la celelalte scrie doar bluetooth
E vreo diferenta
Mersi, ma revansez cu funda

4 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Salut. Boxele 2.1 nu au bluetooth 3.0, practic sistemul 3.1 au aceasta functie de bluetooth+edr. Eu zic sa alegi 3.1. Funda daca te-am ajutat.

| Alexe_Silviu_2000 explică (pentru HLucian):

M-ai ajuta mult daca mi-ai putea spune daca boxele akai rc-3110 au bluetooth, asa scrie acolo, dar din ce spui tu nu are, in final are sau nu?
Mersi, o sa iti dau funda

| HLucian a răspuns (pentru Alexe_Silviu_2000):

Salut,boxele akai rc-3110 sunt bune, eu am unele mai proaste si se aud foarte foarte bine, sa le stapanesti sanatos daca le cumperi!

| Alexe_Silviu_2000 explică (pentru HLucian):

Mersi