| anonim_4396 a întrebat:

Bu a am un Samsung galaxy young s6310 si vreau sa stiu daca e compatibil cu android 4.2 sau mai nou momentan am 4.1 si cum ii pot face update

3 răspunsuri:
| boghi98 a răspuns:

Nu poti

| darkusss a răspuns:

Nu o sa mearga pentru ca telefonul tau nu are hardware recomandat. si chiar daca o sa mearga va functiona vizibil mai lent.

| Transofit a răspuns:

Nu poți, telefonul nu ar suporta un android așa de mare, sau dacă ar merge, ar merge ca un calculator din 1987.
Eu zic să te rezumi la androidul tău înainte să faci ceva ce să regreți...