| Radu_Ionut_1993 a întrebat:

Buma TPU am o intrebara am oprit ruterul si nu mai vrea sa poarneasca se aprind becurile dar nu cum se aprindeau inainte e dela telekom

Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha69 a răspuns:

Suna la ei si o sa iti spuna cum sa il faci, daca nu merge cum au zis ei o sa trimita pe cineva la tine acasa sa vada ce problema e

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai scoate-l o data din priza si baga-l iar. Si asteapta. Ar trebui sa mearga. Daca tot nu merge suna la Telekom. Poate a picat semnalul de la ei.

| AnKuXor a răspuns (pentru darrio2007):

Probabil facea upgrade la firmware si el la scos chiar atunci.