| DrunkShepp a întrebat:

Bun, deci azi mi-am luat o tableta grafica Genius modelul g-Pen F 350, ultra slim si am respectat toate toate instuctiunile am citit manualul am instalat CD-ul dar cand conectez tableta la laptop nu imi apar iconitele pe tableta si nici tableta nu se aprinde dar daca apas cu pen-ul pe tableta si il misc se misca si mouse-ul deci functioneaza pentru ca se aprinde si beculetul de pe tableta.Eu nu inteleg de ce nu se aprind beculetele? FUNDA+vot.Mersi mult tuturor

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Daca e asta http://goo.gl/7ttag, pot sa-ti spun ca am un prieten care a avut aceeasi problema, si parca zicea ca a dezinstalat-o si a instalat-o din nou. S-ar putea sa fie si ceva drivere mai noi pe net care sa functioneze mai bine.
Succes;)