| belcatalinn68 a întrebat:

Bun gasit.
Cu ce program pot recupera melodii mp4, de pe un stik?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu asta: http://recover-it.biz/ro/video-repair/the-best-video-repair-software.html
S-ar putea sa trebuiasca sa platesti!

| belcatalinn68 explică (pentru Salontanul):

Am incercat, s-a blocat programul, deduc ca stikul e puternic afectat.
il voi reformata, apoi il voi reumple cu muzica sau daca nu merge il voi arunca.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea inteleg. Mp4 sunt fisiere video. Baga stickul in calculator si, in mod normal ar trebui sa iti apara acolo ce ai pe stick.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bagi stikul in calculator si mp4 il conectezi tot in calculator prin cablul de date si de pe stik trimiti melodia la mp4

| diNNozo a răspuns:

Data viitoare specifica mai bine. daca melodiile sunt pe stick nu se pot "recupera" avand in vedere ca, sunt deja acolo. daca au fost pe stick "candva" si au fost sterse nu se mai pot recupera. Daca incercai sa intrebi cum pot converti fisierele video (mp4) in fisiere audio (mp3) intra pe google si cauta " convertor mp4 to mp3 " Bafta!

| belcatalinn68 explică:

Nu m-am exprimat bine.
Melodiile de pe stik, nu mai ruleaza bine, se intrerup, se blocheaza, videoclipurile sunt uneori distorsionate.
Am nevoie de un program bun sau foarte bun ca aceste melodii sa fie recuperate. Desigur as putea sterge stikul si al incarca din nou cu melodiile de pe el, dar ar dura foarte mult. Daca cineva cunoaste un program cu care sa le pot recupera. Stikul este de vina, nu altceva, incepe sa piarda din date (melodii).