| Gabinnen a întrebat:

A adus mama un Tv(plasma) din Italia, l-am conectat la cablu doar ca nu imi apar programele. Apar doar cele din Italia iar ecranul este negru.Ce este de facut?

3 răspunsuri:
| Cătălinajojo a răspuns:

Păi ar trebui să îl resetezi iar atunci o să apară

| IlieRescu a răspuns:

Îi resetezi programe. Adică i le ștergi pe cele din Italia și apoi îi dai o căutare de programe. Cred ca o sa meargă

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Meniu limba il dai in romana apoi antena la cautare programe iti cere cablu sau satelit alege cablu si dai ok cand incepe scanarea programelor il lasi pana la 100 la 100 si gata