| Deyas a întrebat:

aș dori sa imi cumpăr un telefon dar nu mă pot hotarâ intre Sony xperia E1 sau Evolio M5, ce parere aveţi? (sau ce telefon recomandaţi in jur de 400lei)

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Nu ti-as recomana Sony xperia e1, in primul rand ca are touchscreen-ul din plastic, am un prieten cu asa telefon si in 2 luni de zile i s-a facut touch-ul praf, se zgarie foarte repede, ti-as recomanda un telefon de tip Lenovo, cauti tu pe net pana in 400 de lei, bafta

| Syde a răspuns:

Eu as merge mai mult pe Sony Xperia E1, telefoanele gen Evolio/Eboda sunt ceva mai ieftine, par ai fi wow cu piese "bune" dar piesele alea bune sunt ieftine si merg cat merg apoi o sa ti se blocheze