| BlackWidow200 a întrebat:

Bună!
Aș vrea să știu dacă merită să îmi achiziționez acest pachet 2 în 1 care cuprinde:Mouse gaming RAZER Abyssus+mousepad Goliathus Speed.
Vreau să menționez că acest mouse menționat are 1800 dpi.
Mai doresc să știu dacă merită să îmi cumpăr tastatura de gaming RAZER DeathStalker Essential 2014.
Doresc răspunsuri care să mă convingă dacă merită să îmi cumpăr acest pachet 2 în 1 și această tastatură.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu merita din cauza ca :
1. Mouse nu are nimic special (doar sigla)
2. Mousepad nu are nimic special (doar sigla si numele)
3. dpi de 1800 nu te ajuta la nimic (1000 este de ajuns)
4. tastatura nu isi merita banii deoarece gasesti aprox acelasi lucru la pret mai mic : http://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/redragon/karura/

Cam asta e treaba.
Am trecut prin destule tastaturi si soricei ca sa cunosc ce inseamna un mouse si tastatura bune.

Daca vrei sa nu dai gres niciodata, iti cumperi ceva simplu, nici decum "gaming".

| Maincreft a răspuns:

Merita