| Annitu a întrebat:

Acum 2 luni am primit un e-mail de la Google prin care am fost anunţată că a fost restricţionată afişarea reclamelor pe site-ul meu datorită conţinutului obscen. Ca exemplu mi s-a dat un articol în care era postat un banc care conţinea cuvântul "sexy". Deci dacă într-o postare am acest cuvânt înseamnă că, gata, am conţinut obscen?
În fine, întrebarea este: Cum pot afla care sunt acele postări cu "conţinut pentru adulţi" pentru a le elimina?

2 răspunsuri:
| sweet0dreams a răspuns:

Pai presupun ca sunt pe grupuri, deci elimini grupul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stergi videoclipul/mesajul/grupa