| bubu06 a întrebat:

Acum aproape o luna mi-am luat un Allview A5 Smiley..toate bune si frumoase pana cand, in seara asta, din greseala, l-am scapat cu fata-n jos si s-a albit ecranul..in rest merge, adica, se aude cand primesc mail-uri, notificari, mesaje, cand cineva ma suna, dar decat ecranul e alb.

2 răspunsuri:
| JvKl a răspuns:

Incearca sa resetezi Softul sau du-te la un service mobil deoarece exista posibilitatea sa fie problema ecranul.

| ClimateZone a răspuns (pentru JvKl):

Albire ecran = Defect dezlipirire. Ceea ce inseamna ca trebuie inlocuit ecran-ul, lucru care costa. https://www.inowgsm.ro/......miley.html