| Georgiana_Andreea_1993 a întrebat:

Acum cateva zile am trimis unei persoane cerere de prietenie pe Facebook si mi-a fost respinsa. In acest moment numai am optiune de a trimite din nou cerere. Este ceva nou implementat de catre Facebook?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da e ceva „nou" ceea ce mi se pare și normal. Dacă te-a respins înseamnă că nu te cunoaște și implicit nu sunteți „pretini"

| octav005 a răspuns:

Este posibil sa te fii si blocat. multe persoane intra la setari si nu mai accepta cereri de prietenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este.