| SunHee a întrebat:

Acum cateva zile ecranul telefonului meu s-a facut negru dintr-o data si vreau sa umblu pe el de pe laptop, insa nu pot sa activez usb-ul pentru ca laptopul sa poata citi telefonul.Stiti vreun program de activare a usb-ului fara a fi nevoita sa folosesc telefonul?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Poate găsești videoclipuri cum să activezi usb-ul. Scrii pe google: activare usb Samsung (marca telefonului tau).
Dacă ai Samsung poate găsești ajutor aici: https://www.samsung.com/ro/support/side-sync/
Ce marcă și ce model de telefon ai?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu te mai chinui; du-te cu el la un service. Acolo îți poate salva datele de pe el. Dacă nu vor putea, atunci te duci cu telefonul la alții care vor putea.

| SunHee explică (pentru anonimg):

Nu pot merge la service ca stau in Italia si astia de aici nu stiu nimic, am dus o tableta numai sa i faca mufa de incarcator si nici dupa 2 luni nu au reusitsad